Fotoarchief

150025 220x138Bekijk ons beeldarchief. Hier hebben wij alle "afbeeldingen" die in ons archief staan samengevoegd. Door simpel een woord in te type ziet u alle afbeeldingen waarbij het door u ingetypte woord voorkomt.

Wij zoeken..

wijzoeken02 220x126Regelmatig krijgen wij het verzoek om na te gaan welke personen er op een oude foto staan. Heemkundevereniging Sprang-Capelle heeft de speciale rubriek  "Wij zoeken" geopend. U kunt foto's inzenden en wij plaatsen deze in de rubriek "Wij zoeken..

Gerelateerde artikelen

jderooijtumpnailBij de invoering van Joomla 4 hebben wij de module "Gerelateerde artikelen" ingeschakeld. Soms ziet u bij een artikel staan: "Gerelateerde artikelen". Deze artikelen hebben dan verband met het artikel wat u opdat moment leest.

Oude voorwerpen

207 Keuken geriepan fluitketel melkkoker pollepelrek 187x140De enige afbeeldingen die niet zijn opgenomen in ons beeld archief zijn de oude voorwerpen. Hiervoor hebben wij een afzonderlijke zoekfunctie gemaakt omdat deze afbeeldingen vaak geen raakvlak hebben met een artikel.